logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
po-pi od 10:00 do 18:00
Naše služby

OBLEČENIE

Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku

Lyžiarske oblečenie (lyžiarske nohavice, bundy, čiapky, lyžiarske kukly, atď.) je položka, na ktorej by ste mali šetriť najmenej. Jednoducho povedané, ak Vám bude na svahu zima, nebodaj dokonca prechladnete, aj tie najlepšie lyže a lyžiarky na svete Vám budú nanič. Na lyžovanie je vhodné kupovať oblečenie s parametrami vodeodolnosti a vetruodolnosti minimálne 8000/8000 mm/24h. Nižšie parametre oblečenia sú vo väčšine prípadov vhodné akurát tak do bufetu.

Lego sa stalo v priebehu desaťročí najpopulárnejšou hrou na svete, ale menej známe už je, že pod touto značkou sa už roky vyrába aj rovnomenné lyžiarske oblečenie pre deti, ktoré vyniká svojou kvalitou a bezpečnosťou, nezruinuje Vás ako detské oblečenie od renomovaných lyžiarskych značiek a pritom ho Vaše deti budú milovať či už pre nápaditý dizajn alebo iba jednoducho preto,lebo je to lego...


Ako jediná firma na Slovensku ponúkame prenájom luxusného lyžiarskeho oblečenia. Ak máte vzácnu rodinnú alebo pracovnú návštevu zo zahraničia, môžete im sprostredkovať krásny zážitok zo slovenských hôr, bez ohľadu na to, či majú vhodné oblečenie. Túto službu často využívajú či už veľvyslanectvá, alebo iba obyčajní ľudia, ktorí sa lyžujú veľmi príležitostne a nákup drahého lyžiarskeho oblečenia považujú za zbytočnú investíciu.


LYŽE PRE DOSPELÝCH

Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku, plnohodnotná záruka 24 mesiacov rovnako ako na nový tovar.
ZOBRAZIŤ VIAC

DETSKÉ LYŽE

Suwisport ponúka ako jediná firma na Slovensku dlhodobý prenájom lyžiarskeho výstroja pre deti.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam