logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
po-pi od 10:00 do 18:00
Naše služby

LYŽIARSKA OBUV

Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku

Napriek tomu, že pre dospelých vždy odporúčame kupovať nové lyžiarky, je nákup alebo požičiavanie použitej lyžiarskej obuvi často veľmi vhodným riešením pre príležitostných lyžiarov alebo začiatočníkov, teda každého, kto si lyžovačku ide len odskúšať, ale ešte nie je presvedčený o tom že ho tento krásny šport "chytí za srdce".

Nákup jazdenej lyžiarskej obuvi pre deti, prípadne jeho prenájom je asi jedinou finančne dostupnou alternatívou pre väčšinu slovenských rodín. Nikdy nekupujte detské lyžiarky väčšie ako Vám doporučia v špecializovanej predajni s tým, že "to dorastú", lebo riskujete závažný úraz dieťaťa na svahu a s tým spojené veľké zdravotné komplikácie a pokazenú zimnú dovolenku.LYŽE PRE DOSPELÝCH

Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku, plnohodnotná záruka 24 mesiacov rovnako ako na nový tovar.
ZOBRAZIŤ VIAC

DETSKÉ LYŽE

Suwisport ponúka ako jediná firma na Slovensku dlhodobý prenájom lyžiarskeho výstroja pre deti.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam