logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
po-pi od 10:00 do 18:00
Naše služby

  LYŽE PRE DOSPELÝCH

  Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku

  Nákup jazdenej lyžiarskej výstroje pre dospelých je určite oveľa lepšie riešenie ako nákup nových plastových lacných lyží "v akcii" z diskontnej sieťovej športovej predajne. Vždy je však nutné venovať zvýšenú pozornosť známkam opotrebenia výstroja a to hlavne prešliapnuté lyže prípadne nadmerne prebrúsené hrany. Najlepšou voľbou je preto nákup v špecializovaných bazároch, kde sú lyže pravidelne servisované a predajca poskytuje plnohodnotnú záruku 24 mesiacov rovnako ako na nový tovar.


  Ani ten najlepší predajca na svete nie je schopný úplne odhadnúť zákazníka, hlavne jeho skutočné lyžiarske schopnosti, preto je najlepším riešením možnosť odskúšať si lyže pred samotným nákupom.Toto všetko ponúka naša požičovňa. Nekupujete mačku vo vreci a ak Vám lyže "sadnú" odpočítame Vám celý poplatok za požičanie z celkovej ceny tovaru. Jednou z najdôležitejších aspektov úspešnej lyžovačky je pravidelný servis lyžiarskeho výstroja,ktorý je v našej predajni prevádzaný na špičkovej úrovni.

  LYŽE PRE DOSPELÝCH

  Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku, plnohodnotná záruka 24 mesiacov rovnako ako na nový tovar.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  DETSKÉ LYŽE

  Suwisport ponúka ako jediná firma na Slovensku dlhodobý prenájom lyžiarskeho výstroja pre deti.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  SERVIS

  Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  BAZÁR

  U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  © Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
  Tvorba eshopu

  Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
  Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
  Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
  SÚHLASÍM    Odmietam