logo
Nákupný košík

0903 691 202
denne od 10:00 do 15:00
Naše služby

DETSKÉ LYŽE

Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku

Deti rastú ako z vody a nákup jazdených lyží sa zdá byť ekonomickou alternatívou nákupu nového výstroja. Je to tak, ale aj tu platí základné pravidlo: Nechajte si poradiť v špecializovanej predajni kde sa zamestnanci dennodenne stretávajú s rozličnými situáciami a vedia veľmi dobre odhadnúť schopnosti dieťaťa a poradiť rodičom najlepšiu možnosť.

Suwisport ponúka ako jediná firma na Slovensku dlhodobý prenájom lyžiarskeho výstroja pre deti, ktorý Vám umožní vymeniť akúkoľvek súčasť detského lyžiarskeho výstroja vtedy, keď je to nutné bez akýchkoľvek ďalších nákladov. Ak lyžujete s deťmi iba príležitostne, niekoľko dní v roku, bude pre Vás oveľa výhodnejšie využiť službu krátkodobá požičovňa lyží.LYŽE PRE DOSPELÝCH

Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku, plnohodnotná záruka 24 mesiacov rovnako ako na nový tovar.
ZOBRAZIŤ VIAC

DETSKÉ LYŽE

Suwisport ponúka ako jediná firma na Slovensku dlhodobý prenájom lyžiarskeho výstroja pre deti.
ZOBRAZIŤ VIAC

SERVIS

Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
ZOBRAZIŤ VIAC

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
ZOBRAZIŤ VIAC

© Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
Tvorba eshopu

Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam