logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
po-pi od 10:00 do 18:00
Naše služby

  PORADŇA

  <<  27/32 >>

  Snowboardové okuliare

  26.9.2016 15:46 | zimnyoutlet

  Ak si predstavíte nejakého snowboardistu, určite má na sebe okrem snowboardu a oblečenia aj helmu a okuliare. A práve o okuliaroch bude nasledujúci článok. Tie sú veľmi podstatným doplnkom, ktorý snowboardisti jednoducho nosia.

  Aké sú výhody nosenia takýchto okuliarov?

  Je ich hneď viacero a každá má svoje pevné miesto. Väčšina ľudí si povie, že okuliare sa nosia na svahu a pri snowboardovaní len kvôli tomu, aby sneh nešiel do očí a preto dokážu snowboardisti lepšie vidieť. Áno, táto ako keby ochranná funkcia tu je, samozrejme, väčšina si však okuliare kupuje z iných dôvodov, i keď tá ochranná sa zachováva. Ochrana pred slnkom a pred prenikavými lúčmi je určite dôvod, pre ktorí si ich kupuje väčšina. Snowboardisti, tak ako aj lyžiari, trávia na svahu niekoľko hodín denne. Aj kvôli tomu je časom prenikavé slnko veľmi nepríjemné a všetci hľadajú spôsob, ako tomu zabrániť. V našich okuliaroch sa Vám však bude lyžovať veľmi príjemne a budete si čas strávený na svahu užívať.

  Vlastnosti okuliarov na snowboardovanie

  Okuliare sú rôzne. Niektoré majú dvojité sklo, ktoré zabraňuje slnečným lúčom prenikaniu do očí. Nájdu sa aj také ktoré majú vrstvu odolnú voči poškriabaniu. Nemusíte sa tak báť pri miernom páde a prípadnému kontaktu s niečím pevným, že sa poškriabu.  Ak neviete čo je Anti Fog, pri okuliaroch na lyžovanie a na snowboardovanie sa Vám to bude určite hodiť. V preklade to znamená niečo ako zastavenie hmly, inak povedané, okuliare sa Vám pri zmene teplého respektíve studeného prostredia nezahmlia. Okrem toho majú prepracovaný vzdušný systém, vďaka ktorému dokážu vzduch prúdiť cez Vaše okuliare. Nemusíte sa však báť, že by Vám bolo zima a potrebovali by ste si ešte okolie okuliarov zakrývať s niečím. Popruh, ktorým si sťahujete okuliare je jednoducho nastaviteľný. Vďaka tomu si môžete nastaviť ideálnu veľkosť pre Vás a v prípade, že ich požičiavate niekomu, nie je problém si veľkosť zmeniť. 

  Okolie nosu a tváre ako takej bolo väčšinou problematické. Tvrdé materiály sú už prežitkom doby a dnes sa používa špeciálna mäkká pena na vnútornej strane okuliarov. 

  Veríme, že okuliare na snowboardovanie budú aj Vašim obľúbeným doplnkom. Naša ponuka je skutočne široká a vybrať si u nás dokáže každý. Presvedčte sa aj Vy o tom, na našej stránke či bazári.


  Fotogaléria


  Zdielajte na sociálnych sieťach
  Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

  <<  27/32 >>


  LYŽE PRE DOSPELÝCH

  Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku, plnohodnotná záruka 24 mesiacov rovnako ako na nový tovar.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  DETSKÉ LYŽE

  Suwisport ponúka ako jediná firma na Slovensku dlhodobý prenájom lyžiarskeho výstroja pre deti.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  SERVIS

  Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  BAZÁR

  U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  © Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
  Tvorba eshopu

  Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
  Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
  Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
  SÚHLASÍM    Odmietam