logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
po-pi od 10:00 do 18:00
Naše služby

  PORADŇA

  <<  25/32 >>

  Reusch

  26.9.2016 15:47 | zimnyoutlet

  Lyžovať sa bez kvalitných rukavíc? To asi nie. Aj kvôli tomu Vám ponúkame veľké množstvo lyžiarskych rukavíc značky Reusch, ktorá predstavuje vysokú kvalitu pri lyžiarskych doplnkoch.

  Komfort a pohodlie

  Lyžiarske rukavice Reusch majú viaceré prednosti a vlastnosti, vďaka ktorým ich predávame a myslíme si, že skutočne stoja za Vašu pozornosť. Ide najmä o celkové pohodlie, ktoré máte v týchto rukaviciach. Ak je vnútorná vystielka príliš tenká alebo je vyrobená z nekvalitných materiálov, potom sa Vám zrejme nebudú nosiť dobre a po čase ich budete musieť vymeniť. Tieto rukavice však dbajú na Vaše pohodlie a aj preto je táto výstielka ideálne hrubá a tenká zároveň tak, aby sa Vám s rukami dalo dobre hýbať a mohli ste dobre uchopiť aj lyžiarske palice. Ak sme pri uchopení palíc treba podotknúť, že na rukaviciach je špeciálna pogumovaná plocha na dlani, vďaka ktorému sa Vám lyžiarske palice nevyšmyknú z rúk. Táto špeciálna plocha je však vhodná na čokoľvek, čo by ste chceli a potrebovali držať v rukách. 

  Moderné vlastnosti

  Dnešnej modernej dobe sa prispôsobujú aj výrobcovia rukavíc na lyžovanie. Ak máte smartfón, čo podľa štatistík je vysoko pravdepodobné, potom ste si už zrejme museli zvyknúť na fakt, že sa nedá ovládať s rukavicami na rukách. Je citlivý na dotyk a na teplo, ktoré z prsta vychádza. Dotyk však často nemôže byť prostredníctvom ničoho iného, ako len skutočného prsta. Rukavice sú však pripravené aj na takúto situáciu. Majú špeciálny povrch na konci jednotlivých prstov, ktorý umožňuje práve túto funkciu. Ak tak hľadáte lyžiarske rukavice pre seba, svoje deti, ktoré musia jednoducho ovládať svoj smartfón neustále, potom je to ideálny typ rukavíc pre Vás.

  Čo však s ochrannými funkciami? Určite na ne netreba zabúdať. Sú veľmi dôležité a neustále ich využívame. Rukavice by mali byť odolné voči vode, snehu či vlhkosti. Neznamená to však, že ich môžete vystavovať neustálemu prílivu vody, avšak stačí táto vlastnosť na celodenné nosenie aj počas intenzívneho sneženia. Taktiež je to ochrana pred chladom, veď predsa rukavice by nám práve túto vlastnosť mali evokovať ako prvú. Lyžiarske rukavice Reusch sú navyše aj relatívne vzdušné, čo je veľmi dobré pre Vašu pokožku a pre celkové pohodlie v nich.

  Lyžiarske rukavice Reusch jednoznačne neoľutujete. Sú skutočne veľmi dobré a svojimi vlastnosťami Vám doprajú pohodlie, komfort a ochranu. Vyskúšajte ich aj Vy. Ak nie ste ešte stále presvedčení o ich kúpe, radi Vás privítame v našej predajni.


  Fotogaléria


  Zdielajte na sociálnych sieťach
  Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

  <<  25/32 >>


  LYŽE PRE DOSPELÝCH

  Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku, plnohodnotná záruka 24 mesiacov rovnako ako na nový tovar.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  DETSKÉ LYŽE

  Suwisport ponúka ako jediná firma na Slovensku dlhodobý prenájom lyžiarskeho výstroja pre deti.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  SERVIS

  Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  BAZÁR

  U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  © Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
  Tvorba eshopu

  Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
  Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
  Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
  SÚHLASÍM    Odmietam