logo
Nákupný košík

02 / 43 33 00 54
po-pi od 10:00 do 18:00
Naše služby

  PORADŇA

  <<  3/32 >>

  Lego Wear

  26.9.2016 16:48 | zimnyoutlet

  Ak Vám poviem, či by ste skúsili opísať čo sa Vám vybaví pri slovíčku LEGO, určite by sme sa zhodli na tom, že ako prvé každému napadne, že je to najznámejšia značka, ktorá vyrába stavebnice pre deti. Avšak vedeli ste že pod týmto logom sa taktiež vyrába aj oblečenie? Oficiálna značka je LegoWear a pokúsim sa Vám v najbližších riadkoch priblížiť ich sortiment a víziu.

  Oblečenie od tejto značky sa vyznačuje vysokou kvalitou, a to hovoríme hlavne o funkčnosti, nakoľko je toto oblečenie určené deťom, ktoré sú neustále vonku, sú aktívne a radi sa hrajú či vykonávajú viac či menej športové aktivity pri ktorých sa nezľaknú aj nejakej tej mláky... Snaha o kombináciu pohodlia a vysokej kvality sa podarila a bonusom je nádherný dizajn oblečenia. Veľmi pekné farebné kombinácie oživia každé dieťa, taktiež je na výber veľké množstvo motívov z obľúbených svetoznámych filmových sérií ako napríklad Star Wars. Každé dieťa si hneď zamiluje lego znaky na tomto oblečení a taktiež dizajn, ktorý je bezpochyby jedinečný. Veľmi rád by som spomenul motto tejto firmy:

  „Lego oblečenie je najspoľahlivejšia detská odevná značka, putuje kilometre a kilometre za rodinami s pochopením a podporením ich životov.“

  Myslím si, že táto myšlienka hovorí za všetko a je zrejmé, že im nejde len o obyčajný predaj, ale aj o šírenie určitého poslania tejto spoločnosti. Kompletný sortiment oblečenia značky Lego Wear vyrába dánska firma Kabooki s nadštandardným dôrazom na funkčnosť, bezpečnosť a kvalitu materiálov. Nechajte Vaše deti hrať sa a zabávať sa s čistým svedomím a myšlienkou, že ste im poskytli maximálny komfort, ktorý potrebujú, navyše zhmotnený v značke Lego, najpopulárnejšej hry na svete.


  Fotogaléria


  Zdielajte na sociálnych sieťach
  Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

  <<  3/32 >>


  LYŽE PRE DOSPELÝCH

  Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku, plnohodnotná záruka 24 mesiacov rovnako ako na nový tovar.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  DETSKÉ LYŽE

  Suwisport ponúka ako jediná firma na Slovensku dlhodobý prenájom lyžiarskeho výstroja pre deti.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  SERVIS

  Neodmysliteľnou súčasťou lyží a snowboardov je ich servis. Často je zanedbaný a končí to skazeným požitkom z lyžovačky. Servisu treba venovať dostatočnú pozornosť.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  BAZÁR

  U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je aj kompletný servis.
  ZOBRAZIŤ VIAC

  © Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
  Tvorba eshopu

  Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
  Tvorba eshopu od GRANDIOSOFT
  Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
  SÚHLASÍM    Odmietam