logo
Nákupný košík

Bicykle pre deti
Eshop Facebook lyzovacka.eu
Hlavné menu
+
+

SUWISPORT BRATISLAVA

Najväčší bazár pre zjazdové lyžovanie na Slovensku

Nákup jazdenej lyžiarskej výstroje pre dospelých je určite oveľa lepšie riešenie ako nákup nových plastových lacných lyží "v akcii" z diskontnej sieťovej športovej predajne.

Vždy je však nutné venovať zvýšenú pozornosť známkam opotrebenia výstroja a to hlavne prešliapnuté lyže prípadne nadmerne prebrúsené hrany.

Najlepšou voľbou je preto nákup v špecializovaných bazároch, kde sú lyže pravidelne servisované a predajca poskytuje plnohodnotnú záruku 24 mesiacov rovnako ako na nový tovar.
Ani ten najlepší predajca na svete nie je schopný úplne odhadnúť zákazníka, hlavne jeho skutočné lyžiarske schopnosti, preto je najlepším riešením možnosť odskúšať si lyže pred samotným nákupom.Toto všetko ponúka naša požičovňa.

Nekupujete mačku vo vreci a ak Vám lyže "sadnú" odpočítame Vám celý poplatok za požičanie z celkovej ceny tovaru.

Jednou z najdôležitejších aspektov úspešnej lyžovačky je pravidelný servis lyžiarskeho výstroja,ktorý je v našej predajni prevádzaný na špičkovej úrovni.


NAJVÄČŠÍ BAZÁR NA SLOVENSKU
Jazdené lyže v perfektnom stave

OTVORENÉ KAŽDÝ DEŇ 7 DNÍ V TÝŽDNI
OD 10:00 DO 20:00

Stará vajnorská 11/15
OC Golden city, Bratislava

INFOLINKA
0903 691 202

Suwisport
Copyright © 2016 - www.zimnyoutlet.sk - Všeobecné obchodné podmienky - Blog - Tvorba eshopov od
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM