logo
Nákupný košík

Bicykle pre deti
Eshop Facebook lyzovacka.eu
Hlavné menu
+
+

<<  25/32 >>

Reusch

26.9.2016 15:47 | zimnyoutlet

Lyžovať sa bez kvalitných rukavíc? To asi nie. Aj kvôli tomu Vám ponúkame veľké množstvo lyžiarskych rukavíc značky Reusch, ktorá predstavuje vysokú kvalitu pri lyžiarskych doplnkoch.

Komfort a pohodlie

Lyžiarske rukavice Reusch majú viaceré prednosti a vlastnosti, vďaka ktorým ich predávame a myslíme si, že skutočne stoja za Vašu pozornosť. Ide najmä o celkové pohodlie, ktoré máte v týchto rukaviciach. Ak je vnútorná vystielka príliš tenká alebo je vyrobená z nekvalitných materiálov, potom sa Vám zrejme nebudú nosiť dobre a po čase ich budete musieť vymeniť. Tieto rukavice však dbajú na Vaše pohodlie a aj preto je táto výstielka ideálne hrubá a tenká zároveň tak, aby sa Vám s rukami dalo dobre hýbať a mohli ste dobre uchopiť aj lyžiarske palice. Ak sme pri uchopení palíc treba podotknúť, že na rukaviciach je špeciálna pogumovaná plocha na dlani, vďaka ktorému sa Vám lyžiarske palice nevyšmyknú z rúk. Táto špeciálna plocha je však vhodná na čokoľvek, čo by ste chceli a potrebovali držať v rukách. 

Moderné vlastnosti

Dnešnej modernej dobe sa prispôsobujú aj výrobcovia rukavíc na lyžovanie. Ak máte smartfón, čo podľa štatistík je vysoko pravdepodobné, potom ste si už zrejme museli zvyknúť na fakt, že sa nedá ovládať s rukavicami na rukách. Je citlivý na dotyk a na teplo, ktoré z prsta vychádza. Dotyk však často nemôže byť prostredníctvom ničoho iného, ako len skutočného prsta. Rukavice sú však pripravené aj na takúto situáciu. Majú špeciálny povrch na konci jednotlivých prstov, ktorý umožňuje práve túto funkciu. Ak tak hľadáte lyžiarske rukavice pre seba, svoje deti, ktoré musia jednoducho ovládať svoj smartfón neustále, potom je to ideálny typ rukavíc pre Vás.

Čo však s ochrannými funkciami? Určite na ne netreba zabúdať. Sú veľmi dôležité a neustále ich využívame. Rukavice by mali byť odolné voči vode, snehu či vlhkosti. Neznamená to však, že ich môžete vystavovať neustálemu prílivu vody, avšak stačí táto vlastnosť na celodenné nosenie aj počas intenzívneho sneženia. Taktiež je to ochrana pred chladom, veď predsa rukavice by nám práve túto vlastnosť mali evokovať ako prvú. Lyžiarske rukavice Reusch sú navyše aj relatívne vzdušné, čo je veľmi dobré pre Vašu pokožku a pre celkové pohodlie v nich.

Lyžiarske rukavice Reusch jednoznačne neoľutujete. Sú skutočne veľmi dobré a svojimi vlastnosťami Vám doprajú pohodlie, komfort a ochranu. Vyskúšajte ich aj Vy. Ak nie ste ešte stále presvedčení o ich kúpe, radi Vás privítame v našej predajni.


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  25/32 >>


Suwisport
Copyright © 2016 - www.zimnyoutlet.sk - Všeobecné obchodné podmienky - Blog - Tvorba eshopov od
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM