logo
Nákupný košík

Bicykle pre deti
Eshop Facebook lyzovacka.eu
Hlavné menu
+
+

<<  3/32 >>

Lego Wear

26.9.2016 16:48 | zimnyoutlet

Ak Vám poviem, či by ste skúsili opísať čo sa Vám vybaví pri slovíčku LEGO, určite by sme sa zhodli na tom, že ako prvé každému napadne, že je to najznámejšia značka, ktorá vyrába stavebnice pre deti. Avšak vedeli ste že pod týmto logom sa taktiež vyrába aj oblečenie? Oficiálna značka je LegoWear a pokúsim sa Vám v najbližších riadkoch priblížiť ich sortiment a víziu.

Oblečenie od tejto značky sa vyznačuje vysokou kvalitou, a to hovoríme hlavne o funkčnosti, nakoľko je toto oblečenie určené deťom, ktoré sú neustále vonku, sú aktívne a radi sa hrajú či vykonávajú viac či menej športové aktivity pri ktorých sa nezľaknú aj nejakej tej mláky... Snaha o kombináciu pohodlia a vysokej kvality sa podarila a bonusom je nádherný dizajn oblečenia. Veľmi pekné farebné kombinácie oživia každé dieťa, taktiež je na výber veľké množstvo motívov z obľúbených svetoznámych filmových sérií ako napríklad Star Wars. Každé dieťa si hneď zamiluje lego znaky na tomto oblečení a taktiež dizajn, ktorý je bezpochyby jedinečný. Veľmi rád by som spomenul motto tejto firmy:

„Lego oblečenie je najspoľahlivejšia detská odevná značka, putuje kilometre a kilometre za rodinami s pochopením a podporením ich životov.“

Myslím si, že táto myšlienka hovorí za všetko a je zrejmé, že im nejde len o obyčajný predaj, ale aj o šírenie určitého poslania tejto spoločnosti. Kompletný sortiment oblečenia značky Lego Wear vyrába dánska firma Kabooki s nadštandardným dôrazom na funkčnosť, bezpečnosť a kvalitu materiálov. Nechajte Vaše deti hrať sa a zabávať sa s čistým svedomím a myšlienkou, že ste im poskytli maximálny komfort, ktorý potrebujú, navyše zhmotnený v značke Lego, najpopulárnejšej hry na svete.


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  3/32 >>


Suwisport
Copyright © 2016 - www.zimnyoutlet.sk - Všeobecné obchodné podmienky - Blog - Tvorba eshopov od
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.zimnyoutlet.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM